Alarm Sistemi

İstanbul Alarm Sistemi Nasıl Kurulur

İstanbul Alarm sistemi nasıl kurulur konusunda ilk olarak keşif gerçekleştirilir. Alarm sistemi kurulumu sırasında hangi malzemeler kullanılacak, kablo çeşitleri ve kabloların uzunlukları bu keşif sayesinde öğrenilir.

Hırsızın girebileceği kısımlar belirlenerek her bölgeye hareket sensörü takılır. Evinizde kurulum yapılırken her cama manyetik kontak takılır. Alarm paneli nereye takılacaksa kablolama sistemi de o alana göre hesaplanır. İlk olarak alarm panelinin yerine montajlanması gerçekleşir. Şifre paneline çekilen kablo ile devam eder.

İstanbul Alarm Sistemi Arızaları

İstanbul Alarm sistemini satın aldığınızda garantili ürün gelir. Bu sebeple garanti süresince herhangi bir arızada teknik servis elemanları en hızlı şekilde evinize gelir. Garanti süresi bittikten sonra aynı kalitede hizmet alabilirsiniz. Alarm sistemi nasıl kurulur konusunda profesyonel bir ekibin gerçekleştirmesi önemlidir.

Kurulum için firma geldiğinde evde sizin de bulunmanız faydalı olur. İstanbul Alarm sisteminin özelliklerini ve kullanımı uzman kişiler size açıklar.

İstanbul Alarm Sistemi Aylık ücret

Alarm sistemi için kurulum öncesinde evinizi siz de inceleyerek özellikle güvenliğin sağlanmasını istediğiniz alanları belirleyin. Kablolu sistem olacaksa panelin kapı girişi tarafında olması sizin için daha avantajlı olur.

Yanlış bir uyaran sonrası alarm çalmaya başlarsa sizin için kapatmak daha kolay olur. İnternet üzerinden sipariş verdiğinizde sizinle en kısa sürede irtibata geçilir ve keşif için randevu oluşturulur. Sözleşme sonrası sistemi hemen kullanmaya hazır olursunuz.